Haber

Ali Babacan, Davut Güloğlu’nu tanımadı: Peki ben nereden tanıyorum diyorum.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan, DEVA Partisi, Demokrat Parti ve Gelecek Partisi’nin ortak belediye başkan adayı Murat Caymaz’ın tanıtım toplantısı için dün kente gitti.

Öncü Radyo TV’nin haberine göreParti binasındaki programın ardından Cuma namazı için Merkez Ulu Cami’ye giden Ali Babacan, namaz öncesinde cami avlusunda bulunanlarla sohbet etti.

Babacan, buraya gelen Refah Partisi (Yeniden Refah) Düzce Belediye Başkanı Adayı Davut Güloğlu ile de görüştü ancak Güloğlu’nun şarkıcı olduğunu hatırlayamadı.

Düzce’nin 20 yıldır unutulduğunu belirten Güloğlu, “İnşallah buradaki hizmetleri artırabiliriz. Allah’ın izniyle güzel, gelişmiş bir Düzce oluşturacağız… Allah nasip ederse kapıları açılmış bir belediyedir. Kaldırılır, kapıları kaldırıp dışarıya koyacağız. Artık makam, mevki yok, herkes aynı. Yalnızca hizmet.” “İçeride olacak” dedi.

Ali Babacan’ın “Murat Bey’i tanıyor musun?” Güloğlu’nun “Evet güzel olsun” sorusunu yanıtlamasının ardından iki aday el sıkıştı. Babacan, “Murat Bey bizim kurucu il başkanımız ve adayımızdır.”

Güloğlu, “Ben de MKYK üyesiyim ve Fatih Erbakan’ın danışmanıyım. Bize de burada iş verdiler, biz de sanatçı olarak çalışıyoruz.”

Babacan’ın “Sanatçı olarak ne demek istiyorsunuz?” sorusu üzerine Güloğlu, kendisini tekrar tanıtarak adını ve soyadını söyledi. Babacan’ı şaşırtan şu yanıtı verdi: “Ben de onu nereden tanıdığımı merak ediyorum. Onu tanıyorum ama nerede olduğunu merak ediyorum. Şimdi oldu.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu